<< späť

3+ Imunity, Farma, Dino, Abeceda, Zoo, Aqua želé

Vibovit Imunity

Informácie o produkte

Vibovit+ Imunity, želé multivitamíny pre deti, obsahujú komplex 11 vitamínov a minerálov pre zdravú imunitu. Vitamín D prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Vitamíny C, A, B6, B12, zinok a selén ďalej podporujú správne fungovanie imunitného systému. Vitamín B6, biotín a niacín prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému. Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov. Vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku a selén prispieva k správnej činnosti štítnej žľazy.

Obsahuje 100% prírodné farbivá a arómu.

Zloženie: Glukózový sirup; cukor; voda; bravčová želatína; koncentrovaná pomarančová šťava; kyselina L-askorbová (vitamín C); regulátor kyslosti: kyselina citrónová; koncentrovaná šťava z bazy čiernej 0,4 %; citran zinočnatý (zinok); DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E); nikotínamid (niacín); rutin; prírodná aróma; retinyl-palmitát (vitamín A); pyridoxín- hydrochlorid (vitamín B6); leštiaca látka: karnaubský vosk; kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová); seleničitan sodný (selén); D-biotín (biotín); cholekalciferol (vitamín D); kyanokobalamín (vitamín B12).


Vibovit Farma, Dino, Abeceda, Zoo, Aqua želé

Informácie o produkte

Vibovit želé ako komplex 10 vitamínov a minerálnych látok vo forme želé s vynikajúcou ovocnou chuťou. Vibovit želé sú v ponuke v piatich variantoch – Vibovit Farma, Vibovit Dino, Vibovit Abeceda, Vibovit ZOO a Vibovit Aqua. Deti si tak môžu vybrať z rôznych zvieratiek alebo zvoliť si písmenká. Vibovit želé sa odporúčajú všetkým deťom od 3 rokov.

Používame iba 100% PRÍRODNÉ farbivá.

Zloženie: glukózový sirup, cukor, voda, brav
čová 
želatína, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, 
vitamín C (kyselina L- askorbová), koncentrovaná 
pomarančová šťava, koncentrovaná šťava z mrkvy, niacín (nikotínamid), farbivá: extrakt z papriky, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorfylínov (E 141), vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), arómy: jablko, 
pomaranč, limetka, višňa, malina, zinok (síran 
zinočnatý), vitamín A (retinylacetát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová), selén 
(selénan sodný), biotín (D-biotín), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamín), 
leštiaca látka: karnaubský vosk.